Kubota GR 1600

  • Kod: 489
  • Producent: Kubota
  • Dostępność: Niedostępne Niedostępne

Najmniejsza i najtańsza kosiarka z silnikiem diesel'a. Idealna dla firm komunalnych i usługowych. Bardzo dobrze nadaje się do koszenia dużych terenów.

Silnik:Osiągi silnika diesela 13.5 KM Kuboty można porównywać z benzynowymi silnikami o mocy ok. 20 KM. Duży - 18 litrowy zbiornik paliwa oraz bardzo oszczędny silnik pozwala na nieustanną pracę przez dłuższy czas. Silnik nie wymaga dodatkowych przeglądów poza sezonem pracy.

Kosiarka: Duża szerokość koszenia (107 cm) i 11 pozycji wysokości koszenia (25 - 102 mm) sprawiają, że koszenie jest wygodne jak nigdy dotąd.
Duży pojemnik na skoszoną trawę (kosz 370 litrów) to dłuższa praca bez przerw na wypróżnianie trawy. Zamontowany system pozwala na wypróżnianie kosza i udrażniania kanału wyrzutowego bez schodzenia z kosiarki.

Napęd: Dzięki przekładni hydrostatycznej bardzo łatwo jest kontrolować prędkość (od 0 do 10km/h) za pomocą jednego pedału.
W odróżnieniu od paskowego systemu przeniesienia napędu stosowanego w kosiarkach z napędem benzynowym, Kubota stosuje przeniesienie napędu za pomocą sprzęgła typu mokrego. Jest to rozwiązanie bardzo trwałe i niezawodne.

Wymiary: długość całkowita 2710 mm, szerokość 1110 mm, wysokość 1190 mm.

 

POKAZY W TERENIE